20 let na českém trhu

Nenáročná práce ve výrobě/skladu obalových materiálů

Místo práce:
Pardubice
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro známou společnost zabývající se výrobou obalových materiálů hledáme nové pracovníky do výroby a do skladu v Černé za Bory. Ve výrobě probíhá kompletace krabiček, vylupování polystyrenových výlisků - práce je fyzicky nenáročná. Dochází se na ranní a odpolední směny bez víkendů. Ve skladu je náplní práce manipulace s materiálem, vykládky a nakládky zboží, přejímání zboží apod. Práce probíhá v třísměnném režimu. Pozice skladníka je svou povahou vhodná spíše pro muže.
- odpovídající finanční ohodnocení vždy včas na účtu
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- dobrou dostupnost na pracoviště (zastávka MHD cca 5 min. pěšky)
- práci v příjemném kolektivu
- fyzicky nenáročnou práci ve výrobě
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- spolehlivost
- ochotu práce ve směnném provozu
Mám zájem o Nenáročná práce ve výrobě/skladu obalových materiálů

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Pardubice
Telefon:
777 587 011