20 let na českém trhu

Fajn práce s čokoládou pro každého - balení a třídění

Místo práce:
Olomouc
Platové ohodnocení:
18 000 - 20 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte práci na HPP a jste manuálně zruční? Nabízíme Vám jednoduchou práci v čokoládovně na pozici operátor výroby. Nezáleží na pohlaví, vzdělání, ani praxi, důležitá je manuální zručnost a především chuť pracovat. Pracuje se zde ve 3-směnném (ranní 6–14, odpolední 14–22, noční 22–6), či nepřetržitém provozu (6–18, 18–6). Nabízíme nadstandardní příplatky a týden dovolené navíc, protože víme, jak je odpočinek důležitý! Nástup možný ihned!!!

Náplň práce:
- balení a třídění čokoládových figurek
- ukládání výrobků do krabiček a kolekcí
- plnění čokoládových výrobků
- obsluha výrobní linky
- mzdu až 20.000 Kč (ve složení základní mzda 16.000 Kč + nadstandardní příplatky)
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- práci v čistém prostředí
- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
- pravidelnou výplatu mzdy
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- dobrý zdravotní stav
- platný potravinářský průkaz
- manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost
- flexibilitu a ochotu pracovat ve směnném provozu
Mám zájem o Fajn práce s čokoládou pro každého - balení a třídění

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Olomouc
Telefon:
778 760 979