20 let na českém trhu

Práce pro milovníky aut, až 31.300/m,13.,14. plat aj.

Místo práce:
Přerov
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete se podílet na výrobě pneumatik pro různé typy automobilů? Pak se Vám tato nabídka bude líbit! Přímo do kmenového stavu zaměstnanců významné společnosti v Otrokovicích, která patří k předním světovým dodavatelům automobilového průmyslu, hledáme šikovné pracovníky na různé pozice ve výrobě. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže. Nástup dle dohody.

Náplň práce (obsazujeme několik pozic, proto uvádíme souhrn, detaily se liší dle provozu):
- Obsluha strojů při přípravě a míchání gumárenských směsí
- Řízení výrobních linek, strojů a zařízení na výrobu polotovarů
- Kompletování polotovarů na konfekčním stroji
- Lisování pneumatik
- Kontrola kvality a dokončení pneumatiky

Místo výkonu práce: OTROKOVICE
- nadstandardní mzdu 27.000 - 31.300 Kč/měsíc (dle provozu)
- 13. a 14. plat
- zaměstnání na HPP přímo v kmenovém stavu zaměstnanců společnosti, nikoli přes agenturu
- 5 týdnů dovolené
- zvýhodněné podnikové stravování (dotace až 70 % z plné ceny)
- penzijní připojištění 1000 Kč/měsíc
- příspěvky na volnočasové aktivity - flexi pass 1.000 Kč
- možnost zajištění ubytování
- slevy na pneumatiky až 60 %
- bezúročné půjčky
- příspěvky na dětskou rekreaci
- odměny za pracovní a životní výročí
- možnost si vybrat provoz, na kterém chcete pracovat (např. dojíždět se známými, apod.)
- exkurzi v podniku před nástupem

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- dobrý zdravotní stav, spolehlivost
- ochotu práce ve směnném provozu
Mám zájem o Práce pro milovníky aut, až 31.300/m,13.,14. plat aj.

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503