20 let na českém trhu

Fajn práce ve výrobě oken - 2 směny - PO-PÁ

Místo práce:
Kolín
Platové ohodnocení:
20 000 - 22 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho klienta, společnost vyrábějící plastová okna v Milčicích, hledáme šikovné pracovníky na kompletační práce ve výrobě. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr, zajímavé finanční ohodnocení, řadu benefitů - vše s nástupem ihned!

Vhodné i pro absolventy...

Náplň práce je velice různorodá a uchazeč si může vybrat o jakou pozici má zájem. Aktuálně volné jsou tyto pozice:
- Montážní dělník - montáž oken
- Přípravář skla – příprava skel, vkládání skel do PVC profilů
- Sklenář - finální zasklívání, zajištění skel lištami
- Připravář materiálu pro výrobu - příprava palet, balení, apod
- dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
- mzdu až 22.000 Kč/měs. - mzda se skládá ze základní mzdy od 18.200 Kč do 20.000 Kč, dle pozice; po zaučení možnost prémií, nadstandardních příplatků, stravenek 100 Kč/den
- benefity - stravenky od prvního odpracovaného dne, UNI šeky (lze využít – v lékárnách, optikách, na sportovní aktivity,...)
- pouze denní směny (ranní 5:00-13:40, odpolední 13:40-22:25)
- kompletní zaškolení
- příjemný kolektiv
- pravidelný výplatní termín
- možnost přechodu do kmenového stavu klienta
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- pracovitost, spolehlivost, manuální zručnost
- čistý trestní rejstřík
- práce je svým obsahem vhodná spíše pro muže
Kontaktní formulář
Mám zájem o Fajn práce ve výrobě oken - 2 směny - PO-PÁ

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Kolín
Telefon:
775 587 003