20 let na českém trhu

Čistá a klidná práce - nejedná se o automotive výrobu

Místo práce:
Humpolec
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte práci v čistém a tichém prostředí? Tak to čtete tu správnou nabídku! Pro jednoho z nejznámějších výrobců zdravotnických potřeb, hledáme zaměstnance do výroby. NEJEDNÁ se o automotive!

Nabízíme velmi zajímavé finanční ohodnocení, a protože víme, jak je důležitý odpočinek, nabízíme dovolenou navíc. Nástup možný ihned. Praxi ani vzdělání mít nepotřebujete, vše Vás rádi naučí. Práce je svým charakterem spíše vhodná pro ženy.

Místo výkonu práce je v Havlíčkově Brodě, kam se jednoduše dostanete např. vlakem ze zastávky Humpolec nebo autobusem ze zastávky Humpolec - autobusové nádraží. Společnost se nachází asi 6 minut pěší chůze od vlakového a autobusového nádraží v Havlíčově Brodě.
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 15.000 Kč vyplacený po zkušební době
- dlouhodobou spolupráci s možností přestupu do stavu zaměstnanců společnosti
- zajímavé mzdové ohodnocení
- příspěvek na stravování (hradíme 55 % z ceny jídla)
- dovolená navíc
- práci v čistém a tichém prostředí
- příspěvek na dopravu
- práci od pondělí do pátku
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- ochotu pracovat v třísměnném provozu (Po - Pá)
- manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?
Odpovězte prosím pomocí odpovědního tlačítka nebo zavolejte na tel. 739 249 904
Mám zájem o Čistá a klidná práce - nejedná se o automotive výrobu

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Havlíčkův Brod
Telefon:
739 249 904