20 let na českém trhu

Jednoduchá práce ve výrobě, bez praxe, 13. plat

Místo práce:
Chomutov
Platové ohodnocení:
23 000 - 26 500 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte dlouhodobou a perspektivní práci? Chcete mít možnost kariérního růstu? Máme pro Vás zajímavou nabídku.
Pro našeho významného klienta, mezinárodního výrobce autodílů, hledáme pracovníky do výroby a do skladu. Pracuje se v nepřetržitém provozu na 12-ti hodinové směny, v průměru jen 15 pracovních dní v měsíci! Místo výkonu práce je na průmyslové zóně Triangle, kam se pohodlně dostanete svozovou autobusovou dopravou, která je zajištěna na všechny směny z měst: Most, Žatec, Louny, Chomutov a Jirkov.

Co bude Vaší náplní práce?
- po zaškolení budete obsluhovat výrobní linku a kontrolovat kvalitu výrobků
- ukládání zboží na palety
- práce je svým charakterem vhodná spíše pro muže

- mzda až 26 500 Kč/m
- k uvedené mzdě navíc 13. plat
- v případě potřeby možnost pravidelných záloh
- dotované velmi kvalitní stravování (cena jednoho jídla 25 Kč)
- příspěvek na dopravu 500 Kč měsíčně

Navíc k výše uvedenému vedeme své zaměstnance k možnosti dalšího kariérního postupu. Samozřejmostí je také automatický přechod do kmenového stavu společnosti po Vašem zapracování.
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- chuť do práce a do zaškolení
- ochotu pracovat ve směnném provozu (12-ti hodinové směny, v průměru 15 dnů v měsíci)
Kontaktní formulář
Mám zájem o Jednoduchá práce ve výrobě, bez praxe, 13. plat

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Chomutov
Telefon:
777 523 026