20 let na českém trhu

Vedoucí směny - příjemný kolektiv a zajímavá mzda

Místo práce:
Olomouc
Platové ohodnocení:
23 000 - 25 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro známou olomouckou společnost působící v oblasti potravinářství hledáme vhodné uchazeče na pozici Předáka výroby. Náplní práce je vedení směny, dohled nad výrobní linkou a produkty, komunikace napříč celou společností a reporting vedení společnosti. Pracuje se ve směnném provozu (třísměnný/nepřetržitý). Nástup je možný ihned.
- měsíční mzdu až 25.000 Kč/měsíc (základní mzda 22.100 Kč a nadstandardní příplatky)
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování
- pravidelný výplatní termín
- dlouhodobou spolupráci
- práci v čistém prostředí
- možnost přestupu do kmenového stavu klienta
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- schopnost vést a motivovat tým lidí
- základní znalost práce na PC (znalost SAP výhodou)
- praxi ve výrobním podniku
- zodpovědnost, spolehlivost a flexibilitu
Mám zájem o Vedoucí směny - příjemný kolektiv a zajímavá mzda

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Olomouc
Telefon:
778 760 979