20 let na českém trhu

Technický pracovník údržby, zajímavá finanční odměna

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Jste šikovný, manuálně zručný a technicky zdatný? Hledáte práci jen na ranní směnu? Neváhejte se tedy ozvat právě na tuto nabídku! Pro známý a oblíbený švédský obchod s nábytkem hledáme spolehlivého uchazeče pro správu a údržbu obchodního domu. Pracovní doba od pondělí do pátku, od 7:00 do 15:30 hod. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- běžná denní údržba
- preventivní údržba technických zařízení
- vedení provozní dokumentace
- držení pracovní pohotovosti mimo pracovní dobu 1-2 dny v týdnu
- zajímavé mzdové ohodnocení
- nadstandardní příplatky za víkend, za svátek a za práci v noci
- nástup přímo k našemu klientovi
- práci v příjemném pracovním prostředí a přátelském kolektivu
- benefity v podobě zvýhodněného stravování
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- §6 vyhl. 50/1978 sb.
- uživatelskou znalost práce na PC
- samostatnost a spolehlivost
Mám zájem o Technický pracovník údržby, zajímavá finanční odměna

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Brno
Telefon:
731 134 017