20 let na českém trhu

Finanční kontrolor s angličtinou - i junior

Místo práce:
Kladno
Platové ohodnocení:
35 000 - 50 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Silná mezinárodní společnost s rodinnou atmosférou hledá nového kolegu s komunikativní angličtinou na pozici Finančního kontrolora. Pozice je vhodná jak pro čerstvého absolventa VŠ, neboť toho zaučíme, tak se na ní mohou hlásit i uchazeči se střední či rozsáhlou zkušeností v oblasti kontrolingu.

Náplň práce:
- kontroling finančních/hospodářských výsledků poboček v středoevroprském regionu
- zpracování finančních analýz a jejich interpretace
- dohled na interními kontrolními procesy
- reporting finančních výsledků, efektivnosti a hospodaření
- dohled nad implementací finančních mechanizmů napříč ekonomickým oddělením
- úzká spolupráce s ekonomickým oddělením
- kontrola a dodržování finančních předpisů
- reporting mateřské společnosti
- sledování finačního vývoje společnosti
- spolupráce na tvorbě ročního plánu
- dlouhodobou, stabilní, příjemnou a rozmanitou práci
- zázemí silné, mezinárodní společnosti
- velmi přátelské prostředí
- možnost kariérního postupu
- individuální přístup
- systematické vzdělávání a profesní rozvoj
- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 100Kč
- odborné a jazykové kurzy
- příspěvek na důchodové připojištění
- odměny za dobré výsledky společnosti
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- AJ na komunikativní úrovni (středoevropský region)
- velmi dobrou znalost a zkušenost s Excelem (kontingenční tabulky, makra)
- organizační schopnosti, přesnost, uvažování v souvislostech
- výrazné logické a analytické schopnosti
- smysl pro detail
- schopnost rychle se učit novým věcem
- zájem o další vzdělávání a zájem o nové trendny v této problematice
- ŘP B

Místo výkonu práce: Úžice (velmi dobrá dostupnost z Prahy)

Kontaktní formulář
Mám zájem o Finanční kontrolor s angličtinou - i junior

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608353313