20 let na českém trhu

Příprava zboží v obchodě s nábytkem - nástup ihned

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
Typ úvazku:
Zkrácený úvazek
popis pracovní pozice
Pro známý a oblíbený švédský obchod s nábytkem hledáme vhodné kandidáty na částečný úvazek (popřípadě hlavní pracovní poměr) na manipulaci se zbožím.
Jedná se o DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI. Po odpracování 4 směn možné převzetí do kmenového stavu zaměstnavatele.
Práce je svou povahou vhodnější spíše pro muže.
Místo výkonu práce je jak v Brně-Dolních Heršpicích, tak i v externím skladu Brno-Slatina. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- chystání zboží pro zákazníky dle objednávek ve čtečce
- doplňování zboží paletovým vozíkem
- třídění a likvidace materiálů
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Nadstandardní příplatky (práce v sobotu a neděli - 50%, práce ve svátek - 100%, práce v noci - 20%)
- Zaměstnání na částečný úvazek (popřípadě hlavní pracovní poměr) s možností přechodu do KMENOVÉHO STAVU ZAMĚSTNAVATELE
- Práci v přátelském kolektivu a příjemném zázemí
- Práci na částečný (12, 20, 30 h/týdně), popřípadě plný úvazek (40 h/týdně)

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- nástup možný ihned
- samostatnost, spolehlivost a fyzickou zdatnost
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Mám zájem o Příprava zboží v obchodě s nábytkem - nástup ihned

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Brno
Telefon:
775 587 017