20 let na českém trhu

Práce ve fajn kolektivu, i bez praxe - doprava zdarma

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
22 500 - 23 500 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta - společnost zabývající se výrobou plastových obalů a dílů pro automobilový průmysl hledáme šikovné a zručné pracovníky/ce na pozici operátora výroby do nepřetržitého provozu. Místo výkonu práce se nachází v CTParku v Modřicích (zajištěna doprava zdarma z centra Brna) a práce je vykonávána ve dvanáctihodinových směnách – režim krátký a dlouhý týden.
Náplní práce jsou nejrůznější dokončovací práce při výrobě plastů (např. obsluha lisovacího stroje, opracovávání a ořezávání výrobků či příprava k distribuci). Pozice je vhodná i pro absolventy – na všechnu práci budete řádně zaškoleni a zaučeni.
- nástupní mzdu ve výši až 22.500 Kč /měsíc (mzda se skládá ze základní mzdy 19.000 Kč + osobního ohodnocení 1.500 Kč + příplatků)
- po 3 měsících navýšení základní hrubé mzdy o 1 000 Kč
- po 6 měsících přechod do kmenového stavu společnosti
- až 4 dny volna navíc
- možnost směny na zkoušku
- práci v silné a stabilní společnosti
- stravenky v hodnotě 90 Kč + možnost dotovaného stravování
- místo výkonu práce CTPark Modřice (doprava zdarma z centra Brna)
- přátelský kolektiv a pravidelné firemní akce
- nástup možný ihned
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- čistý trestní rejstřík
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
- fyzickou zdatnost a manuální zručnost
Mám zájem o Práce ve fajn kolektivu, i bez praxe - doprava zdarma

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Brno
Telefon:
731 134 017