20 let na českém trhu

ÚČETNÍ i BEZ PRAXE – i částečný úvazek, Praha 4

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Typ úvazku:
Zkrácený úvazek
popis pracovní pozice
Jsme personální agentura s více než 20 letou tradicí na českém trhu. Jmenujeme se INDEX NOSLUŠ s.r.o. a aktuálně hledáme posilu do našeho týmu finančních účetních. Nemusíte mít praxi, ale musíte mít smysl pro řád a mít základní orientaci v účetní problematice a fakturaci. Hledáme někoho pečlivého, usměvavého, pohodového a ochotného se učit všemu, co si pozice finanční/ho účetní (fakturanta/tky) žádá. Práce je vhodná pro studenty VŠ (nejlépe ekonomického zaměření) a pro maminky na rodičovské dovolené.
Práce je možné vykonávat i na ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK!
Místo výkonu: Praha 4.
- dlouhodobou zajímavou pracovní příležitost
- možnost získání praxe v oboru
- odpovídající zaškolení a pravidelné vzdělávání
- mnoho firemních benefitů
- přátelský kolektiv
- možnost práce na částečný úvazek
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického zaměření
- samostatnost, pečlivost, loajalitu, dobrou náladu, flexibilitu a schopnost pracovat v týmu
- základní orientaci v účetní problematice, smysl pro detail a ochotu učit se nové věci

Kontaktní formulář
Mám zájem o ÚČETNÍ i BEZ PRAXE – i částečný úvazek, Praha 4

Kontaktní osoba:
Personální Oddělení
Telefon:
730 188 159