20 let na českém trhu

Koordinátor/ka skladu - denní směna a skvělé benefity

Místo práce:
Kladno
Platové ohodnocení:
21 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Je organizace Vaší silnější stránkou a chcete pracovat v příjemném a mladém kolektivu? Máme nabídku, která má ještě více pozitiv. Pro našeho klienta hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici koordinátora skladu s místem výkonu práce na Stochově.

Pracovní doba je od 8:00 do 16:30 vždy od pondělí do pátku, žádné víkendové směny!

Co bude Vaší náplní práce?:
Zaskladňování a přeskladňování menších komponentů, práce s PC.
- zajímavé mzdové ohodnocení 21.000,-
- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování v kantýně ( vaří Kluci v akci )
- firemní akce
- po roce firemní tarif pro 5 čísel
- příspěvek na penzijní připojištění
- profesionální zaškolení
- dlouhodobá práce pro stabilní společnost
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- mírně pokročilou znalost MS Office
- základní znalost anglického jazyka
- pečlivost, preciznost, ochota učit se novému
Mám zájem o Koordinátor/ka skladu - denní směna a skvělé benefity

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Kladno
Telefon:
734 173 920