20 let na českém trhu

Servisní technik až 48 000Kč/m, služební automobil

Místo práce:
Ústí nad Labem
Platové ohodnocení:
38 000 - 48 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme zvídavého a nápaditého uchazeče se zájmen o elektromechaniku pro významnou mezinárodní společnost na pozici servisního technika elektrických a mechanických zařízení. Zaměstnavatelem je jedna z nejsilnějších firem ve svém oboru, v nabídce je celá řada benefitů. Jedná se o zajímavou a velmi rozmanitou práci.

Náplň práce:
- servisní činnost ve svěřeném regionu Ústecka, bez nutnosti přenocování, každý den se tedy vracíte domů
- identifikace, diagnostika a odstraňování poruch
- kontrolní činnost jako prevence proti poruchám
- vedení technické a provozní dokumentace
- velmi motivační mzdu (38 - 48 000Kč měsíčně), v závislosti na kvalitě práce
- služební automobil i pro soukromé účely
- velmi dobré zacházení
- velmi příjemný a přátelský kolektiv
- propracovaný systém prémií a odměn
- velmi dobré platové podmínky a jistotu stálého příjmu
- odborné kurzy a vzdělávaní v oboru
- možnost prohlubování dovedností a zkušeností
- stravenky, příplatek za dodržování docházky, penzijní pojištní
- 5 týdnů dovolené a mnoho dalších zaměstnaneckých benefitů
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- zkušenost se servisem středně velkých a velkých elektrických a mechanických zařízení
- vyučení v oboru elektro nebo mechanika
- vyhlášku 50 (minimálně §6)
- řidičský průkaz
- zájem o další vzdělávání
Mám zájem o Servisní technik až 48 000Kč/m, služební automobil

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608353313