20 let na českém trhu

Pohodová práce na ranní směnu+další benefity,St.Město

Místo práce:
Staré Město
Platové ohodnocení:
17 000 - 20 500 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní a pohodovou práci pouze na ranní směnu? Nemáte žádnou praxi? Nevadí, vše Vás rádi naučíme. Nabízíme Vám práci v příjemném a čistém prostředí (nejedná se o pásovou výrobu), práce probíhá v sedě. Práce je vhodná pro muže i pro ženy - jsme připraveni Vám i posunout začátek pracovní doby tak, abyste stíhali vyzvednout děti ze školky či školy. Nastoupit je možné ihned.

Náplň práce:
- drobné montážní práce kabelových svazků a montáž jednotlivých dílů
- mzdu po zaučení až 20.500 Kč/měsíc
- plně hrazené stavování
- práci pouze na ranní směnu (6:00 - 14:30, možnost 7:00 - 15:30)
- zázemí stabilní společnosti
- moderní a přátelské prostředí
- motivační ohodnocení
- dovolená navíc
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- min. 18 let
- zručnost a pečlivost
Mám zájem o Pohodová práce na ranní směnu+další benefity,St.Město

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Zlín
Telefon:
777 587 012