20 let na českém trhu

Super práce v administrativě - pouze ranní směna

Místo práce:
Liberec
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta, působící ve výrobním průmyslu, hledáme na pozici - Administrativa na odd. Nákup a logistika - spolehlivé a pracovité zaměstnance. Práce pouze na ranní směnu od 6:30 - 15:00. Lokalita Liberec - Rochlice, dobrá dostupnost MHD. Nabízíme smlouvu na hlavní pracovní poměr. Podmínkou je zkušenost na obdobné pozici a umět anglický jazyk - slovem i písmem.

Příklad náplně práce:
- zakládání, scanování, skartování dokumentů
- práce s fakturami, dodacími listy, příjmovými doklady
- tvorba podkladů pro fakturaci
- komunikace se s dodavateli, i se zahraničními - po telefonu i e-mailem
- udržovat chod a být součástí týmu na oddělení

Nástup možný ihned.

- práci na jednu směnu
- stravenky
- příplatky dle zákoníku práce
- čisté prostředí
- nástupní mzdu: 105 Kč/hod
- 5 týdnů dovolené
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ vzdělání
- Zkušenost s obdobnou pozicí
- Anglický jazyk na komunikační úrovni
- Práce v MS office (Excel, Word)
- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost, svědomitost, důslednost
- příjemné vystupování , nebát se komunikovat
- kladný vztah k práci a ochota učit se novým věcem

Mám zájem o Super práce v administrativě - pouze ranní směna

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Liberec
Telefon:
777 587 010