20 let na českém trhu

Technik výroby/seřizovač - vhodné i pro absolventy

Místo práce:
Stochov
Platové ohodnocení:
23 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte práci v elektro oboru? Máme nabídku přímo pro Vás! V současné době hledáme kolegu na pozici seřizovače/technika výroby pro našeho významného klienta, který se zabývá logistikou zboží.

Nemáte praxi? Pokud máte vyučení v elektro oboru a jste ochotný učit se nové věci, tak nevadí! Vše Vás rádi naučíme a důkladně zaškolíme.

Práce je na ranní a odpolední směny. Žádné noční ani víkendy! Termín nástupu je možný ihned.

Jaká bude Vaše náplň práce?

- údržba balících strojů
- zajímavé mzdové ohodnocení
- osobní ohodnocení
- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování v kantýně ( vaří Kluci v akci )
- svozový autobus z Kladna a Rakovníka zdarma
- firemní akce
- po roce firemní tarif pro 5 čísel
- profesionální zaškolení
- dlouhodobá práce pro stabilní společnost
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- vyučení v elektro oboru
- čistý trestní rejstřík

Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak se určitě ozvěte a my Vám rádi řekneme více a zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Mám zájem o Technik výroby/seřizovač - vhodné i pro absolventy

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Kladno
Telefon:
775 587 005