20 let na českém trhu

Správce sítě - 45tisíc/měsíc - NETWORK ENGINEER

Místo práce:
Most
Platové ohodnocení:
40 000 - 50 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Do velmi příjemného a přátelského prostředí hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku
na pozici Správce sítě (NETWORK ENGINEER).

Náplň práce:
- plánování, rozvoj, monitoring a standardizace vnitrofiremních sítí
- práce s moderními a zajímavými technologiemi
- navrhování nových, inovativních postupů a metod pro lepší fungování ICT
- monitoring trendů v síťových technologiích a telefonii
- podílení se na výběru a nákupu LAN/WAN řešení
- dohled nad hladkým fungováním vnitrofiremní síťové infrastruktury
- zajímavou práci ve stabilní, nadnárodní společnosti
- nástupní plat: 42.000-Kč
- 13. a 14. plat
- nárok na finanční bonus na základě ročního hodnocení (cca 1měsíční plat, ale i výše)
- 1 týden dovolené navíc nad rámec Zákoníku práce, + 3 „Sick days“
- příspěvek na závodní stravování
- příspěvek na penzijní pojištění
- příspěvek na kapitálové pojištění
- příspěvek na dětskou rekreaci
- propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů
- firemní vzdělávání s oblasti ICT
- jazykové kurzy
- možnost profesního růstu

Požadovaný nástup: červen 2018, případně dle domluvy

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: TEPLICE
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnické nebo se zaměřením na IT
- znalost AJ na mírně pokročilé úrovni výhodou
- znalost CISCO
- orientace v problematice síťové a internetové bezpečnosti
- zkušenosti na podobné pozici
- LAN/WAN, TCP/IP a dobrou znalost ICT jako celku
- znalost: routing, QoS, traffic engeneering, síťová infrastruktura
- samostatnost, schopnost plánování, inovativní mysl
- dobrou zkušenost se síťovým HW
- přehled v telekomunikačních a informačních systémech
- zájem o další vzdělávání
Kontaktní formulář
Mám zájem o Správce sítě - 45tisíc/měsíc - NETWORK ENGINEER

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313