20 let na českém trhu

Jednoduchá práce ve výrobě přímo v Kladně

Místo práce:
Kladno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou plošných a tištěných spojů v Kladně, hledáme šikovné pracovníky a pracovnice na pozici operátor/operátorka ve výrobě - jedná se o nenáročnou práci s drobnějšími komponenty, proto je důležitá především manuální zručnost. Pracuje se na 2 nebo 3 směny. Na pracoviště je výborná dopravní dostupnost – jak veřejnou hromadnou dopravou, tak autem. Nástup je možný ihned!

Náplň práce:
- montážní práce na lince
- manipulace se součástkami
-osazování spojů
- mzdové ohodnocení 18 000 -20 000 Kč/měs. dle kvalifikace
- práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
- dotované stravování
- kafetérie
- příspěvek na penzijní připojištění
- po půl roce možnost výhodného mobilního tarifu
- dlouhodobá spolupráce
- příjemné pracovní prostředí, práce v sedě
- odborné zaškolení
- 4 týdny dovolené, příplatky
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost
- spolehlivost
Kontaktní formulář
Mám zájem o Jednoduchá práce ve výrobě přímo v Kladně

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Kladno
Telefon:
775 587 005