20 let na českém trhu

Stabilní práce přímo v Brně - 140 Kč/hod, ranní směna

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
23 300 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výstavbou integrovaných telekomunikací, hledáme šikovné a pracovité uchazeče na MONTÁŽE POTRUBÍ A OPTICKÝCH KABELŮ PŘÍMO V CENTRU BRNA.

Pracovní doba je organizovaná do JEDNOSMĚNNÉHO PROVOZU v čase 7:00-16:00 a to od PONDĚLÍ do PÁTKU.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, budeme rádi, když nás budete kontaktovat prostřednictvím odpovědního formuláře, anebo zavoláte na níže uvedený tel. kontakt.
- dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
- mzdové ohodnocení průměrně 23.300 Kč/měsíc (odpovídá 140 Kč/hod)
- práce pouze na ranní směny
- volné víkendy a svátky
- místo výkonu práce přímo v centru Brna
- pravidelný výplatní termín
- příplatky a nárok na dovolenou dle zákoníku práce
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- nástup během května 2018
- dobrý zdravotní stav
- fyzická zdatnost, manuální zručnost
Mám zájem o Stabilní práce přímo v Brně - 140 Kč/hod, ranní směna

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Brno
Telefon:
731 198 782