20 let na českém trhu

HR administrativa - asistent/ka personálního oddělení

Místo práce:
Kralupy nad Vltavou
Platové ohodnocení:
30 000 - 35 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pracujte v přátelském prostředí, silné a prosperující společnosti pro níž hledáme HR administrátora - asistenta/ku.
Hledáme dynamickou, rozhodnou, ale i systematickou a přesnou osobnost.

Ideální by byl co nejbližší termín nástupu.

Náplň práce:
- administrativa související s HR oddělením
- nástupy, výstupy, organizace vstupních prohlídek zaměstnanců, apod.
- evidence zaměstnanců (dovolené, nemoci, mateřské, apod.)
- zadávání personální inzerce
- komunikace s uchazeči o zaměstnání
- velmi dobré platové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- 100 Kč stravenka za každých 8h v práci
- příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění
- masáže zdarma každý měsíc přímo na pracovišti
- otevřené odborné vzdělávací kurzy pro všechny zaměstnance
- kurzy angličtiny
- vánoční party
- odměnu za dobré výsledky společnosti

Místo výkonu práce: Úžice
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- komunikativní AJ
- dobrou znalost EXCEL a MS OFFICE
- dobrou orientaci v zákoníku práce
- zájem o práci v oddělení Lidských zdrojů
- touhu po dalším vzdělávání v této profesi
- velmi dobré komunikativní dovednosti, dobrý písemný projev
- přesnost, zotpovědnost, samostatnost a pořádkumilovnost
- ŘP B
- střední nebo vysokoškolské vzdělání
Mám zájem o HR administrativa - asistent/ka personálního oddělení

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313