20 let na českém trhu

Obsluha výrobních strojů až 27600/měs. + benefity

Místo práce:
Karlovy Vary
Platové ohodnocení:
20 000 - 27 600 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro významnou společnost zabývající se výrobou skleněných výrobků hledáme pracovníky do výroby v Novém Sedle na pozici obsluha strojů. Nabízíme dlouhodobou spolupráci ve stabilní firmě. Práce je vhodná pro muže i ženy všech věkových kategorií. Nástup možný ihned přímo do firmy.

Náplň práce:
Obsluha sklářských automatů
Kontrola kvality výroby
Mazání formového vybavení
Stabilní a jistou práci - nástup přímo do firmy
Příspěvek na dopravu
Prémie dle pracovního výkonu
Celkovou měsíční mzdu až 27600 Kč/měs.
Příspěvek na stravování – oběd Vás bude stát pouze 21,-
Příspěvek na penzijní připojištění 300,-/měsíčně
Týden dovolené navíc
Příspěvek ve výši 8000,- na dovolenou, fitness, wellness, masáže…
Nadstandartní péče o zdraví – lepší ochranné pracovní pomůcky, bonusy za dny bez úrazu
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
Ochotu pracovat ve směnném provozu
Pracovitost a spolehlivost
Ochotu učit se nové věci
Mám zájem o Obsluha výrobních strojů až 27600/měs. + benefity

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Karlovy Vary
Telefon:
737 230 696