20 let na českém trhu

Stabilní zaměstnání ve výrobě- prémie, benefity

Místo práce:
Letovice
Platové ohodnocení:
20 000 - 24 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta, belgickou společnost se zaměřením na vývoj a výrobu vstřikovaných, lakovaných a montovaných technických dílů pro TV, audio a automobilový průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozici manipulanta výroby. Předchozí praxe není nutná.

Náplň práce:
- chystání a navážení materiálu k lisům
- odvážení hotových výlisků
- evidence výrobků pomocí čtečky čárových kódů
- fyzická inventura materiálu a výlisků

Pokud Vás tato pozice neoslovila, ale máte zájem například o práci na pozici OPERÁTORA nebo LAKÝRNÍKA, reagujte nám prosím i přesto na tuto inzerci a my Vás budeme kontaktovat s nabídkou dalších možností.
- dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr
- na základě oboustranné spokojenosti je zde vysoká možnost přechodu do kmenového stavu zaměstnavatele
- školení na vysokozdvižný vozík
- zajímavé finanční ohodnocení, měsíční a čtvrtletní bonusy
- nadstandardní příplatek za práci přesčas
- 24 dní dovolené/rok
- příspěvek na dopravu
- občerstvení na pracovišti, příspěvky na stravování
- příjemné a čisté pracovní prostředí
- možnost napracování hodin
- místo výkonu práce: Letovice
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost, pečlivost
- docházku na nepřetržitý 12h provoz
- nástup ihned
Kontaktní formulář
Mám zájem o Stabilní zaměstnání ve výrobě- prémie, benefity

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Brno
Telefon:
731 198 782