20 let na českém trhu

Montážní dělník- Kolín - až 26.000 Kč/měs

Místo práce:
Kolín
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme pracovníky, kteří chtějí stabilní práci ve výrobě v zavedené mezinárodní společnosti.
Při snaze a šikovnosti je zde reálná možnost profesního růstu.

Nabízíme výborné mzdové ohodnocení, dovolenou navíc, stravenky, příspěvek na stravné a další benefity. Nástup je možný ihned.

Náplň práce - montování součástek a dílů v jednotlivých pracovních úsecích, nejedná se o práci na výrobní lince!
- mzdu po zaškolení až 26.000 Kč/měsíc - nástupní mzda min. 20.000 Kč měsíčně
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování ve firemní jídelně
- stravenky
- nadstandardní příplatky
- příplatky za směnnost
- příjemné pracovní prostředí v nových prostorách
- dlouhodobou spolupráci
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost, spolehlivost
- praxe ve výrobní společnosti výhodou
- orientace ve výkresové dokumentaci výhodou

Kontaktní formulář
Mám zájem o Montážní dělník- Kolín - až 26.000 Kč/měs

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Kolín
Telefon:
775 587 003