20 let na českém trhu

Nákupčí ve výrobní firmě

Místo práce:
Česká Lípa
Platové ohodnocení:
35 000 - 50 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro silnou mezinárodní výrobní společnost hledáme zkušeného nákupčího

Náplň práce:
- kontakt s dodavateli
- vyhodnocování nabídek, vystavení objednávek, uzavírání smluv
- řízení obchodních vztahů s dodavateli
- řízení, sledování a optimalizace nákladů
- koordinace aktivit s centrálním nákupem mateřské společnosti
- výběr, hodnocení a výběr dodavatelů
- pravidelné a přesné vyhodnocování požadavků firmy
- příprava výběrových řízení a kontraktů
- podpora vedoucího nákupu
- analýza dodavatelského trhu
- zázemí silné mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
- přátelské pracovní prostředí
- možnost pro další osobní a profesní růst
- dotované závodní stravování (výběr z šesti jídel, salátový bar)
- příspěvek na volnočasové aktivity
- příspěvek na dětskou rekreaci
- příspěvek za návrhy ke zlepšení pracovního prostředí
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- příspěvek na dopravu
- 5ti týdenní dovolená
- odměny za setrvání ve firmě
- odměny při odchodu do důchodu
- firma poskytuje i bezúročné půjčky svým zaměstnancům a řadu dalších benefitů
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
- znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
- osobnost dobrými komunikačními a vyjednvacími schopnostmi
- VŠ vzdělání nebo SŠ vzdělání - ekonomický směr výhodou
- schopnost pracovat a rozhodovat se samostatně, logické uvažování
- dobrou znalost práce s MS Office
- ŘP. B a ochotu cestovat

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313