20 let na českém trhu

Vizuální kontrola výrobků až 27.000/m + benefity

Místo práce:
Nové Sedlo
Platové ohodnocení:
20 000 - 27 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro významnou společnost zabývající se výrobou skleněných výrobků hledáme pracovníky do výroby v Novém Sedle na pozici výstupní kontrola. Nabízíme dlouhodobou spolupráci ve stabilní firmě. Práce je vhodná pro muže i ženy všech věkových kategorií. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- Kontrola výrobků za kontrolními automaty
- Kontrola výrobků před balením
- Měření mezních rozměrů finálních výrobků
- Provádění kontroly u náhodně vybraných výrobků
- Stabilní a fyzicky nenáročnou práci s nástupem přímo do firmy
- Příspěvek na dopravu
- Prémie dle pracovního výkonu
- Celkovou měsíční mzdu až 27000 Kč/měs.
- Příspěvek na stravování – oběd Vás bude stát pouze 21,-
- Příspěvek na penzijní připojištění 300,-/měsíčně
- Týden dovolené navíc
- Příspěvek ve výši 8000,- na dovolenou, fitness, wellness, masáže…
- Nadstandardní péče o zdraví – lepší ochranné pracovní pomůcky, bonusy za dny bez úrazu
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Ochotu pracovat ve směnném provozu
- Dobrý zrak
- Pečlivost a důslednost
Mám zájem o Vizuální kontrola výrobků až 27.000/m + benefity

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Karlovy Vary
Telefon:
737 230 696