20 let na českém trhu

Stabilní práce ve skladu - montáž nábytku do prodejen

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
22 000 - 24 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta, který vytváří designové interiéry prodejen a kaváren světových značek, hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na montáž nábytku. Práce probíhá ve 12hodinových směnách, v krátkém-dlouhém týdnu. Všichni pracovníci projdou důkladným zaškolením. Práce je svou povahou vhodnější spíše pro muže. Místo výkonu práce - Nupaky u Prahy, kam Vás ZDARMA odveze svozový autobus z Opatova. Nástup je možný ihned, nebo dle domluvy.
- stabilní a dlouhodobou spolupráci
- výkonnostní odměnu až 3.000 Kč měsíčně
- stravenky v hodnotě 90 Kč za každou odpracovanou směnu
- až pět dní v týdnu volných
- ZDARMA svoz z Opatova přímo na pracoviště a zpět
- důkladné zaškolení přímo v provozu
- pravidelnou výplatu mzdy
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- min. věk 18 let
- spolehlivost, pečlivost a ochotu práce na směny
Mám zájem o Stabilní práce ve skladu - montáž nábytku do prodejen

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Florenc
Telefon:
773 740 893