20 let na českém trhu

Konzultant/ka zákaznické podpory - volné víkendy

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
20 000 - 30 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro mladou, dynamicky se rozvíjející společnost v Brně hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr a na brigádu (na DPP) na pozici marketingového pracovníka call centra. Pracovní doba je PO-PÁ v čase od 8:00 do 16:30 v Brně-Komíně (v případě brigády si lze volit směny podle Vašich časových možností). Předchozí zkušenosti z call centra nebo z administrativní pozice výhodou. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
- telefonické oslovování korporátních klientů (nikoli fyzických osob)
- informování o nových a stávajících produktech a službách
- domlouvání schůzek
- tvorba kampaní
- sjednávání smluv
- práci na hlavní pracovní poměr přímo v KMENOVÉM stavu společnosti na dobu NEURČITOU
- motivující mzdové ohodnocení + provize z uzavřených obchodů (100 – 300 Kč/ks)
- prémii 2 000 Kč za absolvování školení
- stravenky v hodnotě 90 Kč/den
- volné víkendy a svátky
- široká škála benefitů (flexi passy, soutěže o zájezdy a vstupenky, fitness zdarma, firemní akce a další)
- přátelský kolektiv
- moderní kancelářské prostory (relaxační zóna, bezbariérový přístup)

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- příjemné vystupování, vstřícnost a komunikativnost
- uživatelskou znalost práce na PC
Mám zájem o Konzultant/ka zákaznické podpory - volné víkendy

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Brno
Telefon:
775 587 017