20 let na českém trhu

Fajn práce pro každého, i bez praxe - až 25.000 Kč/m

Místo práce:
Valašské Meziříčí
Platové ohodnocení:
20 000 - 25 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní a pohodovou práci v příjemném kolektivu? Chcete být za svou práci dobře odměněni a očekáváte férové jednání? Pak máme právě pro Vás zajímavé pracovní uplatnění. Hledáme na jednoduchou kontrolu a kompletaci finálních výrobků muže i ženy - nejde o pásovou výrobu. Není třeba žádná speciální praxe či vzdělání, vše Vás rádi naučíme!
Práce probíhá v třísměnném či nepřetržitém provozu. Nástup je možný ihned.

Samozřejmostí je pro nás krom různých benefitů i zajištění dopravy na pracoviště v Šenově u Nového Jičína.
- stabilní práci na hlavní pracovní poměr
- zajímavé pracovní prostředí
- motivující mzdové ohodnocení - a po zapracování její další navýšení
- prémie od začátku pracovního poměru
- příplatky nad rámec zákoníku práce
- za mimořádné směny odměny navíc (a to až 2.000 Kč/směnu navíc k výplatě)
- benefity v podobě příspěvků na závodní stravování (široká možnost výběru v rámci závodního stravování)

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- spolehlivost a pečlivost
- manuální zručnost
Mám zájem o Fajn práce pro každého, i bez praxe - až 25.000 Kč/m

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Olomouc
Telefon:
778 760 979