20 let na českém trhu

Fajn práce ve výrobě pro každého - až 20.000 Kč/m

Místo práce:
Ostrava
Platové ohodnocení:
16 600 - 20 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta působícího v oblasti výroby a distribuce plastů pro automobilový průmysl, hledáme pracovníky na pozici "operátor/ka výroby" - oddělení montáže .

Náplň práce: montáž automobilových dílů (kliky), jednoduchá práce ve výrobě.

Nabízíme práci vhodnou pro ženy i muže v Mošnově.

Lze využít dotovanou svozovou dopravu po různých trasách z Bílovce, Nového Jičína, Kopřivnice, Bohumína, Orlové, Dolní Lutyně, Petřvaldu a Ostravy! Jedná se o jednoduchou a dlouhodobou práci v perspektivní společnosti. Čeká na Vás zajímavé finanční ohodnocení, nadstandardní příplatky, samozřejmostí jsou stravenky, proplacení vstupní lékařské prohlídky.

Nástup ihned nebo dle domluvy.
- práci na hlavní pracovní poměr
- zázemí stabilní firmy s velkým výrobním potenciálem
- dlouhodobou spolupráci
- měsíční základní mzda 16.600 Kč+ příplatky dle zákoníku práce + nadstandardní příplatek za víkend ve výši 25 %, výkonnostní prémie, docházkový bonus 0 - 1.660 Kč/měsíc
- po zkušební době nárok na stravenky v hodnotě 80 Kč (příspěvek zaměstnavatele 55 %)
- přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
- fyzicky nenáročnou práci
- možnost přechodu do kmenového stavu zaměstnanců společnosti
- místo pracoviště: MOŠNOV (okres Nový Jičín)
- zajištěna dotovaná svozová doprava
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost a spolehlivost
- ochotu pracovat v třísměnném provozu nebo nepřetržitém provozu
- zodpovědný přístup k práci
Mám zájem o Fajn práce ve výrobě pro každého - až 20.000 Kč/m

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Ostrava
Telefon:
777 587 003