20 let na českém trhu

Vedoucí prodejny - sportovní oblečení a obuv

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
30 000 - 40 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Baví Vás svět módy? Baví Vás motivace a vedení lidí? Pak hledáme právě Vás!
Pro klienta specializujícího se na výrobu sportovního oblečení, vybavení a obuvi, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Store Managera. Nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení a bonusy, samozřejmostí jsou další benefity. Výhodou je možnost služebních cest do zahraničí.

- motivace, řízení a rozvoj týmu prodejních asistentů (cca 10 lidí)
- zodpovědnost za profesionální zákaznický servis
- analýza výsledků prodeje a reporting vedení společnosti
- zodpovědnost za vzhled prodejny
- stylové zázemí a designové prostředí
- mladý a přátelský kolektiv
- měsíční bonusy , dle splněného budgetu
- roční bonus, dle vícero ukazatelů
- kariérní růst a osobní vzdělávání
- multisport kartu
- slevu na firemní produkty
- stravenky
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- zkušenosti na pozici Store Managera min. 1 rok - není nutná praxe v sportovním oblečení nebo obuvi
- obchodní a komunikační dovednosti
- zkušenosti s vedením lidí
- komunikativní znalost angličtiny: budete ji používat denně se zákazníky a s Vaším nadřízeným
- flexibilitu a ochotu učit se novým věcem
- zájem o módu a sport
- výhodou je ŘP B

Životopis zasílejte ČJ i AJ
Kontaktní formulář
Mám zájem o Vedoucí prodejny - sportovní oblečení a obuv

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313