20 let na českém trhu

Asistent/ka zákaznického servisu - až 35.000 Kč/m

Místo práce:
Mělník
Platové ohodnocení:
30 000 - 35 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Nabízíme zajímavou, tvůrčí práci pro samostatnou osobnost s dobrými komunikačními dovednostmi. Ve své práci využijete také velmi dobrou znalost angličtiny.
Na oplátku nabízíme velmi dobré platové ohodnocení a mnoho benefitů. Samozřejmostí je příjemné pracovní prostředí v nadnárodní společnosti.

Náplň práce:

- Každodenní komunikace se zahraničními zákazníky (prodejními kancelářemi, agenty nebo přímými zákazníky) emailem nebo telefonicky
- Včasné a správné zpracování objednávek
- Vyřizování poptávek, dotazů a požadavků jednotlivých kanceláří, agentů nebo zákazníků
- Kontrola platební morálky, event. urgence pohledávek po době splatnosti
- Zpracování zákaznických reklamací a vystavování dobropisů
- Udržování kmenových dat zákazníků
- Zpracování základních reportů a přehledů
- prostředí úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
- možnost pro další osobní a profesní růst
- propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů
- možnost pracovního postupu
- jistotu pravidelné výplaty, kterou budete mít vždy v přesný termín
- zázemí silné mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
- dotované závodní stravování (výběr z šesti jídel, salátový bar)
- příspěvek na volnočasové aktivity
- příspěvek na dětskou rekreaci
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- příspěvek na dopravu
- 5ti týdenní dovolená
- odměny za setrvání ve firmě
- odměny při odchodu do důchodu
- firma poskytuje i bezúročné půjčky svým zaměstnancům

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Plynulá komunikace v AJ (slovem i písmem) + další jazyk vítán
- Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)
- SŠ
- Základní znalost práce se SAP výhodou
- Zkušenosti ze zákaznického servisu ve výrobní společnosti / logistiky výhodou
- Komunikativní, iniciativní, energická osobnost
- Velmi dobré vyjadřovací schopnosti
- Silná prozákaznická orientace
- Pečlivost
- Schopnost samostatné rozhodování
Mám zájem o Asistent/ka zákaznického servisu - až 35.000 Kč/m

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313