20 let na českém trhu

Práce přímo v Ústí nad Labem - obsluha strojů

Místo práce:
Ústí nad Labem
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta sídlícího v Ústí nad Labem a zabývajícího se především výrobou výtahů, hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky. Jedná se o trvalé a perspektivní zaměstnání s velmi zajímavým mzdovým ohodnocením. Nástup možný ihned. Práce je svou povahou vhodná spíše pro muže.

Co bude Vaše náplň práce:
- montáž a balení plechových dveří
- obsluha poloautomatických CNC strojů
- čtení z technické dokumentace

- skvělou mzdu až 23 000 Kč/měsíc
- bonusy za přesčasové směny
- stravenky v hodnotě 90 Kč za odpracovanou směnu
- 5 týdnů dovolené
- 1x za čtvrtletí poukázku ve výši 500 Kč
- dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost, pracovitost a spolehlivost
- zkušenosti s obsluhou CNC strojů
- orientaci v technické dokumentaci
- chuť do práce a ochotu se zaškolit
- ochotu pracovat ve 3-směnném provozu

V případě Vašeho zájmu odpovězte pomocí tlačítka "odpovědět" pod inzerátem nebo zašlete SMS na níže uvedené tel. číslo - zavoláme Vám zpět!!!
Kontaktní formulář
Mám zájem o Práce přímo v Ústí nad Labem - obsluha strojů

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Ústí nad Labem
Telefon:
777 587 007