20 let na českém trhu

Vedoucí malého týmu - balení zboží - Prostějov

Místo práce:
Prostějov
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Baví Tě vést a motivovat skupinu lidí? Jsi vůdčí a proaktivní typ? Pak pro Tebe máme zajímavou pracovní nabídku! Do potravinářského závodu v Prostějově v Kralickém Háji hledáme teamleadera. Jako vedoucí týmu budeš komunikovat se směnovým mistrem a motivovat svěřenou skupinu lidí (2-6 pracovníků). Dále budeš dohlížet na výkonnost pracoviště a dodržování pracovních postupů. Práce probíhá ve všedních dnech ve dvousměnném provozu.
- 100 Kč/ hod. + prémie za plnění norem týmu
- zákonné příplatky
- 4 týdny dovolené
- zajímavou pracovní nabídku s možností dlouhodobé spolupráce
- motivující pracovní prostředí
- pravidelný výplatní termín
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- schopnost vést a motivovat tým
- zodpovědnost, spolehlivost a odolnost
- potravinářský průkaz
Kontaktní formulář
Mám zájem o Vedoucí malého týmu - balení zboží - Prostějov

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Olomouc
Telefon:
739 249 911