20 let na českém trhu

Fajn práce ve skladu - sportovní zboží - 25.000 Kč/m

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
25 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta - společnost specializující se na výrobu sportovního oblečení, vybavení a obuvi - hledáme vhodné uchazeče na nenáročnou a jednoduchou práci ve skladu. Jedná se o společnost s dlouhodobým a stabilním postavením na českém i zahraničním trhu, která hledá schopné pracovníky pro rozšíření týmu. Náplní práce je naskladňování, vyskladňování a kompletace zboží. Místo výkonu práce - Klecany-Zdibsko (autobusové spojení z metra C - Kobylisy). Nástup ihned.
- spolupráci na hlavní pracovní poměr
- nástupní mzdu 25.000 Kč/měsíc
- jednosměnný provoz
- 5 týdnů dovolené
- 3 dny sick day
- stravenky ve výši 100,- Kč ihned od nástupu
- příplatky dle zákoníku práce
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- spolehlivost a pracovitost
- čistý trestní rejstřík
- zkušenost s prací ve skladu výhodou
Mám zájem o Fajn práce ve skladu - sportovní zboží - 25.000 Kč/m

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Florenc
Telefon:
775 587 007