20 let na českém trhu

Práce ve výrobě - až 164 Kč/hod, 2 směnný provoz

Místo práce:
Kolín
Platové ohodnocení:
22 000 - 30 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme pracovníky, kteří chtějí stabilní práci ve výrobě v zavedené mezinárodní společnosti.
Při snaze a šikovnosti je zde reálná možnost profesního růstu.

Nabízíme výborné mzdové ohodnocení, dovolenou navíc, stravenky, příspěvek na stravné a další benefity. Nástup je možný ihned.

Náplň práce - montování součástek a dílů v jednotlivých pracovních úsecích
- nástupní mzda min. 125 Kč/hod, mzda po zaučení 148 Kč/hod, po 6 měsících 164 Kč na hodinu + příplatky a odměny
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování ve firemní jídelně
- stravenky
- nadstandardní příplatky
- příplatky za směnnost
- příjemné pracovní prostředí v nových prostorách
- dlouhodobou spolupráci
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost, spolehlivost
- praxe ve výrobní společnosti výhodou
- orientace ve výkresové dokumentaci výhodou

Mám zájem o Práce ve výrobě - až 164 Kč/hod, 2 směnný provoz

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Kolín
Telefon:
775 587 003