20 let na českém trhu

Řidič/ka VZV (i bez průkazu na VZV) - super benefity

Místo práce:
Děčín
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro silnou a zavedenou společnost působící v Boleticích nad Labem, hledáme pracovníky na pozici Řidič/ka VZV. Nabízíme zodpovědnou práci ve 3-směnném provozu se zajímavým mzdovým ohodnocením a bonusy. Máme volné pozice na výrobní hale a na expedici. Dále Vám můžeme nabídnout 5 týdnů dovolené a dotované obědy v závodní jídelně. Místo výkonu práce: Boletice nad Labem. Nástup je možný ihned!

Náplň práce:
- manipulace s materiálem a výrobky
- nakládka expedovaného zboží
- práci na hlavní pracovní poměr
- nástupní mzdu až 105 Kč/hod
- pololetní prémie, každoroční valorizaci mezd
- 1 týden dovolené navíc (5 týdnů dovolené/rok)
- dotované stravování v závodní jídelně
- pravidelný výplatní termín - spolehlivost, pracovitost
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- spolehlivost, pracovitost
- zkušenost s obsluhou vysokozdvižných vozíků nutná (průkaz na obsluhu VZV výhodou, ne podmínkou!)
- základní znalost práce na PC
- ochotu pracovat ve 3-směnném provozu
Mám zájem o Řidič/ka VZV (i bez průkazu na VZV) - super benefity

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Boletice n/L
Telefon:
739 249 914