20 let na českém trhu

Fajn práce - absolventi stavební fakulty - super mzda

Místo práce:
Ústí nad Labem
Platové ohodnocení:
35 000 - 40 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro významnou nadnárodní společnost hledáme absolventy stavebních fakult s praxí i bez.

Náplň práce:
- navrhování vhodného typu povrchu budov v pozemním stavitelství s ohledem na energetické úspory, světelný a tepelný komfort vnitřního prostředí, zvukovou izolaci, požární odolnost, bezpečnost, odolnost vůči zatížením apod.
- komunikace se zákazníky, architekty, fasádními firmami, dodavateli, informování o škále výrobků, jejich vlastnostech a jejich možného konkrétního uplatnění a využití v architektuře a stavebnictví
- spolupráce s prodejci, distribučními firmami
- zajištění zpětné vazby pro výrobní a obchodní úsek
- konzultační a poradenská činnost v rámci veletrhů a výstav
- spolupráce s VŠ technického směru
- spoluúčast na případné publikační činnosti
- zajímavou práci ve stabilní, nadnárodní společnosti
- nástupní plat: 40.000-Kč (pro čerstvé absolventy 35.000,-Kč)
- 13. a 14. plat (minimální garantovaná výše je 70% průměrného měsíčního výdělku, v posledních pěti letech byla vyplácena výše od 90% do 107%)
- nárok na finanční bonus na základě ročního hodnocení (cca 1měsíční plat, ale i výše)
- služební telefon i pro soukromá volání, data a SMS v celé Evropské unii
- služební automobil s využitím i pro soukromé účely
- 1 týden dovolené navíc nad rámec Zákoníku práce, + 3 „Sick days“
- příspěvek na závodní stravování
- příspěvek na penzijní pojištění
- příspěvek na kapitálové pojištění
- příspěvek na dětskou rekreaci
- propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů
- firemní vzdělávání, možnost profesního růstu, služební cesty střední a západní Evropa

Požadovaný nástup: květen 2018, případně dle domluvy
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- absolvent fakulty stavebni podmínkou, pozice je vhodná i pro čertsvé absolventy
- anglický jazyk na komunikativní úrovni je podmínkou
- znalost MS Office
- dobré komunikační a organizační dovednosti, schopnost týmové spolupráce, aktivní přístup a ochota učit se novým věcem
- ochota cestovat (střední a západní Evropa)
Mám zájem o Fajn práce - absolventi stavební fakulty - super mzda

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313