20 let na českém trhu

Pomocné práce ve skladu - Milovice - denní směny

Místo práce:
Milovice
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho klienta, který se zaměřuje na komponenty k počítačům, hledáme spolehlivého pracovníka na pomocné práce ve skladu. Jedná se o dlouhodobou práci pouze na denní směny (8:30-17:00 a 11:30-20:00), a to v čistém, nehlučném a celkově velmi příjemném prostředí. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
- příjem zboží
- pickování - příjem/vychystávání zboží
- práce se čtečkou
- třídění, balení a zakládání zboží
- pozici na hlavní pracovní poměr (dlouhodobá spolupráce)
- možnost přestupu do kmenového stavu společnosti
- pracovní doba pouze pondělí-pátek, ranní (8:30 - 17:00) a odpolední směna (11:30 - 20:00)
- mzda 20.000 Kč/měsíc + nadstandardní příplatky (v případě platného průkazu na VZV nástupní mzda 22.000 Kč/měsíčně - průkaz pro nás není podmínkou)
- stravenky za každý odpracovaný den
- kompletní zaškolení
- proplacení vstupní zdravotní prohlídky
- pravidelný výplatní termín
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- pečlivost, spolehlivost, pracovitost a zodpovědnost
- zkušenost s prací ve skladu výhodou

Mám zájem o Pomocné práce ve skladu - Milovice - denní směny

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Kolín
Telefon:
775 587 003