20 let na českém trhu

Plánovač výroby - velmi zajímavá mzda + benefity

Místo práce:
Mělník
Platové ohodnocení:
45 000 - 55 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Nabízíme zajímavou a různorodou práci pro organizačně zdatnou osobnost s dobrými komunikačními dovednostmi. Ve své práci také využijete znalost angličtiny, a to alespoň na úrovni středně pokročilé.
Na oplátku nabízíme velmi dobré platové ohodnocení, mnoho nadstandardních benefitů a příjemné pracovní prostředí v nadnárodní společnosti.

A co budete mít na starost?
- Přímo ovlivňujete efektivitu výroby.
- Vytváříte a plánujete kapacity lidí v oblasti údržby a oprav strojů.
- Vaším úkolem bude sladit očekávání všech zúčastněných interních/externích stran.
- Řízení údržby, organizace činnosti na svěřeném úseku především po stránce personální, ale ve spolupráci s kolegy z ostatních oddělení i po stránce technické, technologické a kvalitativní.
- Zajištění denního plnění úkolů.
- Stanovení nápravných opatření.
- prostředí úspěšné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
- možnost pro další osobní a profesní růst
- propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů
- možnost pracovního postupu
- jistotu pravidelné výplaty, kterou budete mít vždy v přesný termín
- zázemí silné mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
- dotované závodní stravování (výběr z šesti jídel, salátový bar)
- příspěvek na volnočasové aktivity
- příspěvek na dětskou rekreaci
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- příspěvek na dopravu
- 5ti týdenní dovolená
- odměny za setrvání ve firmě
- odměny při odchodu do důchodu
- firma poskytuje i bezúročné půjčky svým zaměstnancům

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- SŠ vzdělání technického či ekonomického směru.
- Zkušenosti v oblasti plánování výroby/údržby výhodou.
- Znalost MS Excel.
- Znalost AJ na úrovni středně pokročilý.
- Velmi dobré organizační, plánovací a komunikační dovednosti.
- Odolnost vůči stresu.
- Řidičský průkaz skupiny B.
Mám zájem o Plánovač výroby - velmi zajímavá mzda + benefity

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313