20 let na českém trhu

Skladník s VZV – pouze ranní směna, mzda až 27 500 Kč

Místo práce:
Pardubice
Platové ohodnocení:
23 000 - 27 500 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro firmu působící v oblasti topení, instalací, sanity a inženýrských sítí hledáme vhodné kandidáty na pozici skladníka a to přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání). Práce probíhá v jednosměnném provozu na ranní směny.

Náplň práce:
- nakládka a vykládka zboží
- obsluha VZV
- práce s elektronickou čtečkou
- příležitostné řízení firemní dodávky na přepravu zboží
- mzdu až 27 500 Kč/měsíc (základní mzda až 25 000 Kč + prémie 0-10 %)
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- 3 dny rekondičního volna
- dovolená 20 dní
- práci ve firmě s dlouhodobým působením na trhu
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr přímo v kmenovém stavu společnosti
- možnost nástupu ihned
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- zkušenosti s prací ve skladu a s vysokozdvižným vozíkem (platný průkaz není podmínkou)
- řidičský průkaz sk. B výhodou, ne podmínkou
- samostatnost, pečlivost, fyzickou zdatnost
Mám zájem o Skladník s VZV – pouze ranní směna, mzda až 27 500 Kč

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Pardubice
Telefon:
777 587 011