20 let na českém trhu

Technické pozice - spotřební elektro - super benefity

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta, globálního poskytovatele poprodejního servisu elektronických zařízení, hledáme vhodného kandidáta na níže uvedené pozice. Místo výkonu práce se nachází v POHOŘELICÍCH (průmyslová zóna JIH) a je dostupné přímým spojem z Brna.

Údržba výrobní linky (PŘÍMO DO KMENOVÉHO STAVU SPOLEČNOSTI):
- instalace nového elektrotechnického zařízení určeného k užívání při výrobním procesu
- kontrola zkušebního hardwaru a softwaru (včetně kalibrace)
- provádění preventivní údržby technického zařízení a dohlížet na jeho minimální chybovost
- komunikace s pracovníky výrobní linky a řešení nastalých technických problémů
- celkové zajištění hladkého chodu výrobní linky
- určování priorit při výskytu více úkolů současně

Elektrotechnik:
- definování oprav vadných přístrojů a jejich řešení
- používání měřících zařízení
- diagnostika poruch, testování chybových kódů
- dodržování současných pravidel oprav a vytváření nových
- zlepšování procesu oprav vedoucí ke zvýšení jejich výkonnosti
- motivující mzdové ohodnocení + měsíční bonusy až 6.500 Kč
- stravenky v nominální hodnotě 105 Kč
- nadstandardní nárok na dovolenou 25 dní
- žádné noční směny (jednosměnný nebo dvousměnný provoz)
- stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
- práce v přátelském kolektivu
- nástup ihned případně dohodo
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
Údržba výrobní linky: středoškolské vzdělání s technickým zaměřením (elektrotechnický obor velkou výhodou), základní znalost anglického jazyka (schopnost porozumět technickému textu a mailová komunikace), pokročilá znalost práce na PC a souvisejícím vybavením (nastavení Windows, instalace software a hardware a odstraňování nastalých závad)

Elektrotechnik: vzdělání nebo praxe v oboru elektro (slaboproud), orientace v elektronických schématech, znalost elektrotechnických součástek, praktická zkušenost s mikropájením a používáním osciloskopu a multimetru
Mám zájem o Technické pozice - spotřební elektro - super benefity

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Brno
Telefon:
731 198 782