20 let na českém trhu

Fajn stabilní práce pro každého - až 26 000,-/m

Místo práce:
Zlín
Platové ohodnocení:
20 000 - 26 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Jste pracovití a hledáte práci? Máte zájem pracovat ve stabilní společnosti, do které můžete nastoupit ihned? Pokud ano, neváhejte a kontaktujte nás!

Pro našeho klienta hledáme pracovníky do výroby v Prštném na jednosměnný provoz (pouze odpolední směnu), nebo dvousměnný provoz (ranní + odpolední), ale i třísměnný provoz.
Ve Velíkové hledáme pracovníky na 3 směnný či nepřetržitý provoz.

Jedná se o fyzicky nenáročnou práci, která je vhodná pro MUŽE I ŽENY. Nástup je možný ihned, rádi si Vás zaučíme!
- mzdu až 26 000,-/měs.
- pravidelný výplatní termín
- pravidelné měsíční prémie
- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- čisté prostředí, firemní pracovní oděv a obuv
- dobrá dopravní dostupnost
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- min. věk 18 let
- pracovitost, důslednost
Kontaktní formulář
Mám zájem o Fajn stabilní práce pro každého - až 26 000,-/m

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Zlín
Telefon:
777 587 012