20 let na českém trhu

Brigáda ve skladu, Slaný - 120 Kč/h - výplata týdně

Místo práce:
Slaný
Platové ohodnocení:
120 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Hledáte dobře placenou brigádu blízko Vašeho bydliště? Pro našeho významného klienta, výrobní společnost Electric Powersteering Components Europe s.r.o., která vyrábí produkty pro automobilový průmysl, hledáme šikovného brigádníka/brigádnici na pozici skladník, muže i ženy. Pracuje se ve 2 směnném provozu, ranní (6:00-14:00) a odpolední směny (14:00-22:00). Chybějící praxe není překážkou, budete důkladně zaškoleni. Nástup je možný ihned. Pracoviště je přímo ve Slaném.
- 120 Kč/hod. včetně možnosti vyplácení mzdy týdně
- možnost stravování přímo ve firmě s příspěvkem zaměstnavatele (oběd vychází na cca 27,-Kč, výběr ze 3-6 jídel)
- svozová doprava ve Slaném
- příspěvek na dopravu nebo rozvoz do okolních obcí
- důkladné zaškolení (vhodné i pro uchazeče bez praxe)
- příjemné a čisté pracovní prostředí
- přátelská atmosféra
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- dobrý zdravotní stav
- ochotu pracovat od pondělí do pátku střídání ranních a odpoledních směn
Mám zájem o Brigáda ve skladu, Slaný - 120 Kč/h - výplata týdně

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Kladno
Telefon:
775 587 005