20 let na českém trhu

Jednoduchá manuální práce pro každého i bez praxe

Místo práce:
Jihlava
Platové ohodnocení:
23 000 - 25 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou elektromechanických komponentů pro automobilový průmysl, hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na jednoduchou manuální práci.

Práce probíhá v čistém, moderním a velice příjemném pracovním prostředí v Hruškových Dvorech. Tato nabídka zaměstnání je vhodná i pro uchazeče bez praxe - vše vás rádi a ochotně naučíme!

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, neváhejte nám na tento inzerát odpovědět, případně rovnou volejte, těšíme se na vás!
- mzda 23 000 - 25 000 Kč/měsíc
- 5 týdnů dovolené
- nadstandardní příplatky (nad rámec zákoníku práce)
- stravenky v hodnotě 80 Kč, případně dotované obědy/večeře přímo na pracovišti!
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- pracovité a spolehlivé uchazeče
- čistý trestní rejstřík
- ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
Mám zájem o Jednoduchá manuální práce pro každého i bez praxe

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Jihlava
Telefon:
778 528 984