20 let na českém trhu

Dlouhodobá brigáda ve výrobě - až 162 Kč/hod

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
120 - 162 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Pro společnost zabývající se produkcí plastových dílů a součástí se sídlem v CTParku v Modřicích hledáme šikovné brigádníky na pomocné a dokončovací práce při výrobě plastů (např. obsluha lisovacího stroje, odebírání hotových výrobků či jejich opracovávání). Jedná se o dvanáctihodinové směny (6:00 – 18:00 a 18:00 – 6:00) především ve všední dny, které můžete libovolně kombinovat. Požadovaná je však docházka alespoň 3x týdně.
Mzdové ohodnocení brigády je 120 Kč/hod. + příplatek za práci v noci 12 Kč/hod. + příplatek za práci o víkendu 30 Kč/hod. Brigáda je svou povahou vhodnější spíše pro muže. Nástup možný ihned.
- dlouhodobou a pravidelnou brigádu ve výrobě
- možnost volby směn (denní nebo noční hlavně od PO do PÁ)
- základní mzdové ohodnocení 120 Kč/hod.
- příplatek 12 Kč/hod. za práci v noci
- příplatek 30 Kč/hod. za případnou práci o víkendu
- možnost dotovaného stravování
- místo výkonu práce CTPark Modřice
- doprava zdarma z centra Brna
- nástup možný ihned

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- čistý trestní rejstřík
- manuální zručnost a fyzickou zdatnost
- docházku alespoň 3x týdně

Kontaktní formulář
Mám zájem o Dlouhodobá brigáda ve výrobě - až 162 Kč/hod

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Brno
Telefon:
731 134 017