20 let na českém trhu

Kontrola kvality, Hrádek n. N. -nástup přímo do firmy

Místo práce:
Hrádek nad Nisou
Platové ohodnocení:
21 500 - 24 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro mezinárodní společnost v Hrádku nad Nisou zabývající se výrobou automobilních dílů hledáme spolehlivé a pracovité zaměstnance na hlavní pracovní poměr.
Náplní práce je výstupní kontrola hotových výrobků, jejich třídění a balení do krabic. Nástup rovnou do kmenového stavu firmy s nástupní mzdou v průměru 21 500 Kč, po zaučení 24 000 Kč + další zaměstnanecké benefity. Pozice je vhodná pro muže i ženy. Směny jsou 12 hodinové - krátký, dlouhý týden (ranní 6-18 h, noční 18-6 h).
Svozová doprava zajištěna z Liberce a z Frýdlantu.
Nástup možný ihned či dohodou.
- nástupní mzda 21 500 Kč (po zapracování 24 000 Kč)
- práce na HPP + nástup rovnou do kmenového stavu firmy
- příplatky za práci na odpolední a noční směně, za práci v noci, o víkendu a ve svátek nad rámec zákoníku práce
- 5 týdnů dovolené
- cenově výhodné stravování v závodní jídelně
- svozová doprava z Liberce a Frýdlantu
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- vzdělání: SOU
- manuální zručnost
- spolehlivost, pečlivost
- ochotu pracovat ve směnném provozu

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte pomocí tlačítka "Odpovědět" pod inzerátem. Nezapomeňte uvést své telefonní číslo, abychom se s Vámi mohli následně spojit a domluvit termín schůzky.
Mám zájem o Kontrola kvality, Hrádek n. N. -nástup přímo do firmy

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Liberec
Telefon:
777 587 010