20 let na českém trhu

Dlouhodobá brigáda na víkendy - hosteska 100 Kč/hod

Místo práce:
Jihlava
Platové ohodnocení:
100 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta, hobby market v Jihlavě, hledáme šikovné uchazeče na výše uvedenou brigádu.

Brigáda je dlouhodobá, nabízí tak stabilní přivýdělek a to především pro studentky. Pokud jste usměvavá, komunikativní a vstřícná a máte zájem docházet pravidelně každý víkend na brigádu, napište, zavolejte, těšíme se na vás! Tato brigáda probíhá každý víkend a to v časech od 14:00 do 18:00.
- mzdu 100 Kč/hodinu
- dlouhodobou brigádu (garance minimálně do léta)
- práci v příjemném prostředí hobby-marketu
- řádné zaučení samozřejmostí
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- slušné a příjemné vystupování
- pravidelnou docházku
- společenského ducha
Mám zájem o Dlouhodobá brigáda na víkendy - hosteska 100 Kč/hod

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Jihlava
Telefon:
778 528 984