20 let na českém trhu

Prodavač/ka nábytek a doplňky pro domácnost, Praha 5

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
19 000 - 28 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pracujte pro jednu z nejvýznamnějších nábytkářských firem v České republice. Firma s více jak stoletou tradicí hledá nové kolegy na pozici obchodního konzultanta / obchodní konzultantky s různým zaměřením:
Obývací pokoje
Bytové doplňky
Koberce
Dekorační látky
Ložní prádlo
Sklo, porcelán, nádobí
Kuchyně

Jedná se o různorodou práci v příjemném a moderním prostředí. Pozice je vhodná pro samostatnou a komunikativní osobnost. Nabízíme možnost pracovní seberalizace a možnost karierního růstu.

Pracoviště Praha

NÁPLŇ PRÁCE:

- komunikace se zákazníkem
- řešení dle požadavků zákazníka
- uzavírání smluv se zákazníkem
- zajištění doplnění zboží na prodejně, výdej, příjem, inventura
- stabilitu silné společnosti
- možnost kariérního růstu
- perspektivu dlouhodobého zaměstnání
- atraktivní platové ohodnocení
- možnost dalšího vzdělávání a kvalitní zaškolení
- smlouvu na dobu neurčitou
- stravenky
- závodní stravování
- důchodové připojištění
- zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment
- velmi výhodné telefonické tarify a mnoho dalších firemních benefitů
- příjemné pracovní prostředí
- možnost seberealizace
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- výhodou je zkušenost na obdobné pozici, ale není podmínkou
- komunikativní dovednosti
- zájem o další vzdělávání
- znalost PC, Excel, Word, výhodou je znalost některého z grafických programů
Mám zájem o Prodavač/ka nábytek a doplňky pro domácnost, Praha 5

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608 353 313