20 let na českém trhu

Práce ve výrobě - i bez praxe, zajímavé benefity

Místo práce:
Most
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro známou společnost se zaměřením na automobilový průmysl sídlící v Chomutově (v průmyslové zóně na Pražské ulici), hledáme šikovné a zručné kandidáty na výrobu autopotahů. Jedná se o práci ve třísměnném provozu. Vzdělání ani praxe není potřeba - vše Vás během úvodního školení naučíme! Nabízíme zajímavé výkonnostní prémie, 13. plat, dotované stravování a také týden dovolené navíc! Pro uchazeče ze vzdálenějších míst (Kadaň, Klášterec nad Ohří, Most, Litvínov, Jirkov) máme dotovanou svozovou dopravu!

Směnnost: třísměnný provoz (6-14h, 14-22h, 22-6h)

Nástup: únor 2018
- stabilní dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
- základní mzda až 22.000 Kč/měs. (odpovídá 100 Kč/hod. + měsíční odměny až 4.000 Kč s možností pravidelného růstu dle Vaší šikovnosti a výkonnosti)
- navíc 13. plat
- pracoviště přímo v Chomutově
- dotovaná firemní svozová doprava
- bonusy za pracovní a životní výročí
- jeden týden dovolené navíc (celkem 25 dní)

DALŠÍ VÝHODY:
- pravidelné zhodnocování a navrhování zaměstnanců na navýšení základní mzdy
- odměny za poskytnuté zlepšovací návrhy
- možnost stravování v areálu společnosti v kantýně a v jídelně – obědy dotovány firmou
- možnost využívání dotované firemní svozové dopravy po Jirkově a Chomutově
- dotovanou svozovou dopravu také z Mostu, Litvínova, Klášterce nad Ohří, Kadaně, Jirkova
- pravidelnou pracovní dobu od pondělí do pátku
- možnost dobrovolných přesčasů
- proplacení nákladů na vstupní lékařskou prohlídku
- zvýhodněné vstupenky v rámci rehabilitačního programu
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost, pečlivost
- spolehlivost, pracovitost
- možnost a ochotu pracovat v pravidelném 3-směnném provozu - osmihodinové směny
- dobrý zdravotní stav (práce vestoje)
- podmínkou je výška v rozmezí 155-175 cm
Mám zájem o Práce ve výrobě - i bez praxe, zajímavé benefity

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Chomutov
Telefon:
604 226 188